Krimi

Vyhledat

Podle průzkumu MarkMonitor Online Barometer, který proběhl v tomto roce, je stále větší výzvou bojovat proti podvodům a pirátství online a v digitálním světě.

Originál článku zde

Průzkumu se zůčastnilo 924 zástupců různých společností z 9 zemí, přičemž 41% z nich zaznamenalo nárůst případů falšování známky a 47% uvedlo, že ztrácejí zisk z prodeje padělků a pirátství.
Tedy stále více firem se stává oběťmi zločinu padělání a navíc v příštích 5 letech má být opravdu obtížné uchránit ochrannou známku firmy.

MarkMonitor uvedl, že ačkoliv hrozba podvodů a falšování online v následujících letech poroste, pouze 64% respondentů potvrdilo, že jejich organizace má plán na ochranu online značky a dalších 54% dotázaných se domnívá, že jejich firmy ochranu značky podceňují.
Dokonce 56% společností podaly žalobu proti padělatelům, z nich 23% vedlo k zastavení kriminální činnosti, 24% vyhrálo finanční náhradu a z toho 12% organizací zmínilo, že v příštích 5 letech budou investovat do soudních jednání právě proti padělatelům.
Ochrana online značky je tak stále kritickým prvkem každé společnosti.

logo sci line